Jdi na obsah Jdi na menu
 


... oblékli jsme si ochranné overaly...

11. 5. 2012

 

Závěrečné shrnutí
 
Podle mého názoru se exkurze velice povedla! Já osobně jsem si ji na 100%t užila. J Nejvíce se mi líbilo v grafitovém dolu, protože jsme si oblékli ochranné overaly, vzali si čelovky, holinky, helmy a „šup“ vláčkem do podzemí! Také mě to hodně bavilo v solných dolech v Rakousku, samozřejmě, že „klouzačka“ byla nejskvělejší, ale i program prohlídky byl velmi zábavný. Zjistila jsem, že skoro vůbec neovládám anglický jazyk, takže se ještě mám hodně co učit, ale to je vedlejší.
Tím, jak bylo smícháno více tříd dohromady, byla taková příjemnější atmosféra. Někteří se spolu více poznali, zkrátka nápad spojit dohromady osmičky a devítky, soudím jako moc dobrou volbu. Během exkurze se neobjevil žádný závažný problém, což svědčí o tom, že se umíme a chovat a že jsme neměli zapotřebí dělat nějaké dusno, protože nás výlet moc bavil. Když jsem vyprávěla doma o tom, kde jsme všude byli, má mladší sestra byla zcela ohromená, a tak bych ji někdy chtěla vzít do grafitového dolu, nebo do Anenského dolu a asi nejvíce do Solného dolu (kvůli té klouzačce a nádherné romantické lodi).
Jsem moc vděčná paním učitelkám, že nás nehnaly na horu, kde sněžilo, ale místo toho jsme hned jeli do aquaparku, ve kterém to bylo strašně fajn a hlavně příjemně teploučká voda vevnitř, a dokonce i venku! Zkrátka, kdybych měla tuto exkurzi ohodnotit známkou dostala by OBROVITÁNSKY VYMALOVANOU JEDNIČKU! J